KONST / Litografier / Färglitografi 17142364
nr 1714 2364
Färglitografi
Petter Thoen (f. 1943), Norge. Signerad, numrerad 241/275, "Daddys best side", Oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 64x43,5
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 juli 2025
kl 19:40:27
100 kr
200 kr